Nem volt olyan tevékenység a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által koordinált Városi Civil Alap pályázatán, amely prioritást élvezett volna.- ezt írta szerkesztőségünknek a társaság, amely összesen 9 milliárd forintot osztott szét országosan, négy gyöngyösi civil szervezet pedig összesen 44 millió forintot kapott két év alatt. Mint ahogy azt a Gyöngyösi Újság is megírta, ebből 18 millió forint jutott a Városom, szeretlek Egyesületnek, 9,5 millió a Mátra Biker Sport Clubnak, Gyöngyös Város Barátainak köre 18, a Gyöngyös Város Közbiztonságáért Polgárőr Egyesület pedig 8,5 millió forintot kapott. A Gyöngyös-Mátra Turisztikai Közhasznú Egyesület bár pályázott, de nem nyert, az Alapkezelő indoklása szerint forráshiány miatt nem részesült támogatásban.
Kezdőlap » Hírek - Aktuális » 44 millió jutott a helyi civil szervezeteknek
44 millió jutott a helyi civil szervezeteknek
Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!
Gyöngyösi értékek a filmvásznon