Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Nem változik jelentősen a Volán-buszok menetrendje

Nem változik jelentősen a Volán-buszok menetrendje

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Járat kimaradásokra sem kell számítani. A decemberi módosítás úgynevezett ütemes menetrendet jelent, ami főleg a vonatcsatlakozásokhoz igazodik majd. A vasúti menetrend is december 14-től változik meg.

Mintegy 600 járatot indít naponta a Mátra Volán Zrt. A decemberi menetrendváltozás 15 járatot érint, de ezek is csak kisebb időpontváltozást jelentenek. – hangsúlyozza Kiss Tibor.

A volán úgynevezett ütemes menetrendet alkalmaz a Gyöngyös –Budapest járatokon is, hogy az utazók könnyebben és egyszerűbben megjegyezzék az autóbuszok indulását.

A vasúti menetrend is december 14.-től változik meg. A társaság a megváltozott vasúti menetrendhez is igazodik, főleg a pásztói és a vámosgyörki csatlakozások érinthetik az úton lévőket. A téli időszakban minden évben változik a menetrend, de Kiss Tibor hozzátette – évente többször is próbálnak eleget tenni az utazók kívánságainak. A jogos és ésszerű változásokat mindig el is fogadják. A decemberi menetrendváltozásban járatleállítás nem lesz – mondta a szakember.


Az Aktuális napi hírei (2008-12-12 )

Tovább az archívumra
Hirdetés

Mai műsor

00:00
Képújság
09:00
A hétfői adás ismétlése
09:00
Műsorismertetés
09:01
Aktuális – hírek röviden
09:02
Mesemondó - Pöttöm Panna 1. rész
09:11
GYÖNGYike Folklórfesztivál 2021. - Tomory Gábor Néptánciskola
09:17
Reklám
09:20
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
09:36
Nézőtér - kulturális magazin
10:05
Reklám
10:08
Márkus Liza és Gonda László koncertje
10:30
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
10:46
A könyv testvér dicsérete - Ferencesek Gyöngyösön - dokumentumfilm
11:11
Reklám
11:14
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
11:30
Képújság
18:00
Műsorismertetés
18:01
Aktuális - hírek röviden
18:02
Mesemondó - Pöttöm Panna 2. rész
18:12
GYÖNGYike Folklórfesztivál 2021. - Muzsla Néptáncegyüttes
18:17
Reklám
18:20
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
18:36
Fórum 1. rész – közéleti magazin
19:02
Reklám
19:05
Fórum 2. rész – közéleti magazin
19:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
19:46
Moziklip – mozi magazin - ismétlés
19:56
Turmix – válogatás a legnépszerűbb műsorainkból - ismétlés
20:11
Reklám
20:14
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
20:30
Képújság