Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Tündéravató

Tündéravató

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Tündéravató ünnepséget tartottak a Tündérkert Tagóvodában. A több mint 10 éves hagyományt folytatva idén is zenés-táncos műsorral készültek a kiscsoportosoknak, majd átadták a kendőket, mely jelképezi, hogy mostantól a közösség teljes tagjai lettek. A 2017-es nevelési tanévet 34 gyermek kezdte meg az intézményben, ami jóval több, mint az előző években.

Fogadalmat tesznek a kiscsoportos óvodások a Tündérkert Tagóvodában. Az avatást követően a kicsik mostantól igazi kis tündér óvodások lettek, a közösség teljes tagjaivá váltak.

-Az intézmény életében ez egy nagyon fontos esemény, hiszen ilyenkor fogadjuk be az új óvodásokat, a kiscsoportosokat és azokat a gyerekeket, akik tanév közben érkeztek – hangsúlyozta Csombok Pálné tagóvoda-vezető.

Az idei nevelési tanévet több mint 30 gyermek kezdte meg. Ők szüleikkel együtt nézték végig a nekik szánt ünnepi műsort ma reggel.

A nagycsoportos óvodások nem csak tettekkel, szavakkal is buzdították a kicsiket, hogy milyen jó itt ovisnak lenni.

Végül pedig minden kiscsoportos megkapta a közösséghez tartozást jelképező kiskendőt.


Tovább az archívumra