Kezdőlap » Hírek - Aktuális » További felújítások

További felújítások

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Idén még tanévkezdés előtt 30 millió forintot költöttek intézményi felújításra a Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnáziumban. A nyár folyamán megújult az épület nyugati szárnyának teljes lépcsőháza, de az elmúlt 8 évben összesen 210 millió forintot fordítottak korszerűsítésre.

A több mint 8 éve egyházi fenntartású középfokú oktatási intézményben számos felújítás, korszerűsítés történt az elmúlt években, hogy a diákok komfortosabb környezetben tanulhassanak – mondta Benyovszky Péter igazgató.

Csak idén 30 millió forintot költöttek az intézményre, többek között balesetveszélyes burkolatokat cseréltek ki.

A cégek támogatását is élvezheti az intézmény, legutóbb egy tantermet avattak a gyöngyösi ipari parkban lévő vállalat támogatásával.


Tovább az archívumra