Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Könyvtár a Dombon

Könyvtár a Dombon

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

A könyvtár a játszótereken programsorozat ezúttal az Aranysas úti kispálya mellé települt ki. A Nyolcvanasi Fiókkönyvtár által szervezett foglalkozásokon a gyerekek mesejátékban szerepelhetnek, a kézműves foglalkozáson pedig szélforgót készítettek az óvodások és kisiskolások. Ezen kívül még 2 helyre települ ki idén nyáron a könyvtár.

A mostani foglalkozás témája a szél volt. Ezzel kapcsolatos meséket olvastak és játszottak el a gyerekek a könyvtári dolgozók segítségével.
A kézműves foglalkozáson papírból készítettek szélforgót a gyerekek.
A szülők többsége is örül a lehetőségnek, hiszen a vírus időszak után végre kimozdulhatnak és közösségben játszhatnak ismét a gyerekek.
A könyvtár a játszótereken programjai legközelebb 17-én, jövő héten hétfőn várják majd a kicsiket, akkor is érdekes programokkal.
Ezután pedig augusztus 19-én a Lokodi útra látogat a könyvtári gyerekfoglalkoztató.


Tovább az archívumra