Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Módosulhat a menetrend

Módosulhat a menetrend

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Új szolgáltatója lehet a menetrend szerinti helyi autóbuszos közlekedésnek. Gyöngyös Önkormányzata ugyanis pályázatot írt ki, mivel az eddigi szolgáltatóval, a Mátra Volánnal lejár a szerződés. Az Önkormányzat várja az utasok észrevételeit az új menetrenddel kapcsolatban.

Pályázati úton választja ki a menetrend szerinti helyi autóbuszos közlekedés közszolgáltatóját Gyöngyös Város Önkormányzata. Erre azért van szükség, mert a jelenlegi közszolgáltatóval lejár a szerződés. A pályázat nyertesével 10 éves szolgáltatási időszakra köthetnek szerződést.

A pályázati eljárás során felmerült a menetrend módosításának lehetősége, így akinek ezzel kapcsolatban észrevétele vagy javaslata van, annak november 30-ig lehetősége van ezt jelezni a Polgármesteri Hivatal Városfejlesztési és Városüzemeltetési Igazgatóságán.

A Városüzemeltetési Igazgatóságra már érkeztek javaslatok a menetrend módosítására vonatkozóan, az észrevételeket még egy hétig benyújthatják az utasok.


Tovább az archívumra

Mai műsor

00:00
Képújság
09:00
A keddi adás ismétlése
09:00
Aktuális
09:03
Időjárás
09:05
Gyöngyös Ma
09:20
Reklám
09:23
Kvantum – ismeretterjesztő magazin - ismétlés
09:57
Reklám
10:00
Aktuális
10:03
Időjárás
10:05
Nézőtér – kulturális magazin - ismétlés
10:58
Reklám
11:01
Aktuális
11:04
Időjárás
11:06
Gyöngyös Ma - ismétlés
11:21
Esti mese
11:30
Aktuális
11:33
Időjárás
11:35
Reklám
11:38
Képújság
17:55
Aktuális
17:58
Időjárás
18:00
Gyöngyös Ma
18:15
Reklám
18:18
Műsorajánló
18:20
A szomszéd vár – turisztikai műsor
18:49
Zeneiskolások előadása
18:52
Reklám
18:55
Aktuális
18:58
Időjárás
19:00
Alinda – beszélgetés ismert emberekkel
20:04
Reklám
20:07
Aktuális
20:10
Időjárás
20:12
Gyöngyös Ma - ismétlés
20:27
Aktuális
20:30
Időjárás
20:32
Reklám
20:35
Képújság