Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Módosulhat a menetrend

Módosulhat a menetrend

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Új szolgáltatója lehet a menetrend szerinti helyi autóbuszos közlekedésnek. Gyöngyös Önkormányzata ugyanis pályázatot írt ki, mivel az eddigi szolgáltatóval, a Mátra Volánnal lejár a szerződés. Az Önkormányzat várja az utasok észrevételeit az új menetrenddel kapcsolatban.

Pályázati úton választja ki a menetrend szerinti helyi autóbuszos közlekedés közszolgáltatóját Gyöngyös Város Önkormányzata. Erre azért van szükség, mert a jelenlegi közszolgáltatóval lejár a szerződés. A pályázat nyertesével 10 éves szolgáltatási időszakra köthetnek szerződést.

A pályázati eljárás során felmerült a menetrend módosításának lehetősége, így akinek ezzel kapcsolatban észrevétele vagy javaslata van, annak november 30-ig lehetősége van ezt jelezni a Polgármesteri Hivatal Városfejlesztési és Városüzemeltetési Igazgatóságán.

A Városüzemeltetési Igazgatóságra már érkeztek javaslatok a menetrend módosítására vonatkozóan, az észrevételeket még egy hétig benyújthatják az utasok.


Tovább az archívumra
Hirdetés

Mai műsor

00:00
Képújság
09:00
A szerdai adás ismétlése
09:00
Műsorismertetés
09:01
Aktuális – hírek röviden
09:02
Hit világa – vallási műsor
09:14
Márkus Liza - Most múlik pontosan
09:17
Reklám
09:20
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
09:36
Sport7 1. rész – sport magazin
10:02
Reklám
10:04
Sport7 2. rész – sport magazin
10:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
10:46
Nyitott Egyetem - ismeretterjesztő sorozat
11:12
Reklám
11:14
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
11:30
Képújság
18:00
Műsorismertetés
18:01
Aktuális – hírek röviden
18:02
Mesemondó - Pamela Dalton: A milliomos macska 3. rész
18:14
Molnár Dániel - Az otthon ott van
18:17
Reklám
18:20
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
18:36
G25 – gazdasági magazin - ismétlés
19:03
Reklám
19:05
Nyitott Egyetem - ismeretterjesztő sorozat
19:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
19:46
A Szomszéd vár - turisztikai magazin - ismétlés
20:12
Reklám
20:14
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
20:30
Képújság