Hat hónap alatt több, mint 200 lakástűzhöz riasztották a Heves megyei tűzoltókat, ez 34-el több, mint a tavalyi év hasonló időszakában. A lakástüzek során 8-an megsérültek, többségük füstmérgezést szenvedett. A tűzoltók az égő épületekből összesen 2 embert mentettek ki. Az épületekben több mint 4000 négyzetméternyi terület vált a lángok martalékává. A legtöbb lakástűz nyílt láng használatára, valamilyen elektromos vagy fűtési hibára, illetve főzésre vagy dohányzásra volt visszavezethető. A lángok leggyakrabban kéményben vagy konyhában csaptak fel, de nem ritka, hogy hálószobában, tárolóban, illetve nappaliban keletkezik tűz.
Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Megszaporodott a lakástüzek száma
Megszaporodott a lakástüzek száma
Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!
Gyöngyösi értékek a filmvásznon