Négytagúra bővült az LMP eddig három főből álló Heves megyei választmánya. A párt múlt héten tartott tisztújításán a legfontosabb feladatokat is meghatározták.
Az LMP két hete országos tisztújító kongresszust tartott, ahol megválasztották a párt országos elnökségét, ezt követően pedig a megyei szervezetek is megújultak. A Heves megyei választmány múlt csütörtökön tartotta tisztújító küldöttgyűlését. Lukács Zoltán, a 2012-es országgyűlési választások gyöngyösi jelöltje továbbra is a választmányban szerepel, amely az eddigi három helyett immár négy tagból áll.
Lukács Zoltán azt mondta: minderre azért volt szükség, mert az utóbbi időszakban bővült a párt taglétszáma. Leginkább Egerben, de szeretnék, ha a megye más településein is egyre többen csatlakoznának az LMP-hez. Az LMP többet szeretné hallatni a hangját helyi ügyekben is, ezért meghatározták azokat a legfontosabb témaköröket, amelyek alapján a helyi programokat elkészítik majd.