Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Buszbaleset

Buszbaleset

Ez a cikk több mint egy éves információkat tartalmaz!

Személygépkocsi és autóbusz frontálisan ütközött tegnap Karácsondon. Egy ember, a gépkocsi sofőrje súlyos sérüléseket szenvedett, a buszon utazók közül nem sérült meg senki. A helyszínelés idejére lezárták az érintett útszakaszt.

Egy menetrend szerint közlekedő autóbusz és egy autó is a vízelvezető árokba hajtott tegnap délután Karácsondon. Letörött lökhárító, törött lámpadarab és apró műanyag törmelékek borították az utat. A rendőri helyszínelés teljes útzár mellett zajlott.

– Január 24-én délután 4 óra előtt néhány perccel Karácsond belterületén a Vasút úton egy Ford típusú személygépkocsival közlekedő férfi eddig tisztázatlan okokból áttért menetirány szerinti bal oldalra és frontálisan ütközött egy Karácsond felől Nagyfüged irányába menetrendszerin közlekedő autóbusszal – ismertette Soltész Bálint megyei rendőrségi szóvivő.

A mentésben a gyöngyösi tűzoltók segítségére is szükség volt.

– A Gyöngyösi Hivatásos Tűzoltókat is riasztották a balesethez, mivel az autóba beszorult a sofőr. Őt ki kellett szabadítaniuk a tűzoltóknak, még pedig kézi szerszámok segítségével. Ezzel párhuzamosan az egység áramtalanította a járművet is. A sofőrt a mentők súlyos sérülésekkel szállították kórházba – közölte Tankóné Antal Erika megyei katasztrófavédelmi szóvivő.

A buszon 40-en utaztak, nekik az ijedtségen kívül más bajuk nem esett, a baleset során nem sérültek meg. Az autót még tegnap este, az autóbuszt azonban csak ma reggel tudták elszállítani a szakemberek.


Tovább az archívumra
Hirdetés

Mai műsor

00:00
Képújság
09:00
A csütörtöki adás ismétlése
09:00
Műsorismertetés
09:01
Aktuális - hírek röviden
09:02
Mesemondó - Hókirálynő 3. rész
09:14
Zeneiskolások előadása - Ender Martin Dániel - Lohmann: Bajor polka
09:17
Reklám
09:20
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
09:35
G25 – gazdasági magazin
10:02
Reklám
10:04
Sagittarius - Rejtett kincsek Magyarországon - dokumentumfilm
10:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
10:45
A Szomszéd vár - turisztikai magazin - ismétlés
11:12
Reklám
11:15
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
11:33
Képújság
18:00
Műsorismertetés
18:01
Aktuális - hírek röviden
18:02
Mesemondó - Hókirálynő 4. rész
18:12
Cimbaliband és Szalonna Bandája - Moldvai Kavalos
18:17
Reklám
18:20
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
18:35
Nápolyi 1. rész
19:01
Reklám
19:03
Nápolyi 2. rész
19:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
19:45
Nápolyi 3. rész
20:12
Reklám
20:15
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
20:30
Képújság