Kezdőlap » Hírek - Aktuális » Összehangolják a menetrendeket

Összehangolják a menetrendeket

Összehangolja járatait a Volánbusz és a MÁV. A Gyöngyöst és térségét is érintő menetrendi változások december 13-tól lépnek életbe. A kiegyenlítettebb járatsűrűséggel és az ütemes menetrenddel a kistérségek között közvetlen kapcsolatot teremthetnek és az InterRégió vonatokhoz hangolják buszjáratokat.

Gyöngyös térségének a helyközi autóbusz-menetrendje is megváltozik vasárnaptól. A Volánbusz és a MÁV-Start, ezáltal összehangoltabbá szeretné tenni a vonat és a buszközlekedést az országban.

Az ünnepi időszak miatt a buszjáratok sűrűsége is növekedni fog a nagyobb forgalmú útvonalakon. Így például a Gyöngyösről, Budapestre tartó gyorsjáratok esetében a járatsűrűség megmarad, az indulási idők azonban kis mértékben változnak. Gyöngyösről, Budapestre az eddig, minden órában 15 és 45 perckor startoló buszok indulási ideje, 5 és 35 percre változik. Új elem, hogy az autóbuszok az Eger-Budapest útvonalon két óránként tovább közlekednek több kistelepülés felé is.

Valamint bővül az üzemidő az utolsó Budapest–M3–Gyöngyös–Eger útvonalon közlekedő autóbuszjárat esetében a jelenlegi 21:45 helyett 22:15-kor, míg az utolsó Gödöllő, Aszód, Hatvan, Gyöngyös érintésével közlekedő autóbuszjárat 22:45 helyett 23:15-kor indul Budapestről. Gyöngyösről az utolsó autóbuszjárat 21:15 helyett 21:35-kor indul a fővárosba.
További részletes információkat a teljes térség megváltozott menetrendjéről a Volánbusz weblapján olvashatnak.


Tovább az archívumra
Hirdetés

Mai műsor

00:00
Képújság
09:00
A szerdai adás ismétlése
09:00
Műsorismertetés
09:01
Aktuális – hírek röviden
09:02
Hit világa – vallási műsor
09:13
Zeneiskolások előadása - Trió - Haydn: G-dúr trió - Rondo all ungherese
09:17
Reklám
09:20
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
09:36
Sport7 1. rész – sport magazin
10:02
Reklám
10:04
Sport7 2. rész – sport magazin
10:30
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
10:46
Üzleti negyed - gazdasági magazin - ismétlés
11:11
Reklám
11:14
Aktuális - Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
11:30
Képújság
18:00
Műsorismertetés
18:01
Aktuális - hírek röviden
18:02
Luther Márton élete 3. – Isten tenyerén? - rajzfilm sorozat
18:15
Méhlegelők - filmetűd
18:17
Reklám
18:20
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
18:36
Nappali 1. rész – életmódmagazin - ismétlés
19:02
Reklám
19:04
Nappali 2. rész – életmódmagazin - ismétlés
19:30
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
19:46
Itt vagyunk – Alkotunk és előadunk - dokumentumfilm
20:11
Reklám
20:14
Aktuális – Gyöngyös és a térség legfrissebb hírei
20:30
Képújság