Kezdőlap » Hírek - Aktuális » 3 vonalon 46 helyi járat, mától él az új menetrend Gyöngyösön

3 vonalon 46 helyi járat, mától él az új menetrend Gyöngyösön

Mától már az új menetrend szerint közlekednek a helyi járatok Gyöngyösön. Eszerint november közepétől hétköznapokon három vonalon 46 járat, szombatonként szintén három vonalon 16 helyi járat közlekedik. Vasárnap egyelőre nem szállít utasokat a Volánbusz Zrt. A részletes menetrend a társaság honlapján és a város hivatalos platformján is elérhető.

Teljesen átalakult idén a közösségi közlekedés Gyöngyösön. Március 18-ig jártak a helyi járatok, majd ezután ideiglenes teljesen megszűnt a helyi tömegközlekedés a koronavírus-járvány miatt. A korlátozások enyhítésekor néhány járatot újraindítottak, júniustól a város északi és déli pontjai között két-két járatpár közlekedett, a dombról is naponta többször indítottak buszokat és az ipari parkban dolgozók segítségére is indultak járatok.

Júliusban már három járatot állított vissza az önkormányzat, viszont tervben volt azok megváltoztatása a helyiek igényeire szabva.

Szeptemberben a nyárinál több járattal indult el a helyi tömegközlekedés, amely érintette az északi, a dombi és a nyolcvanasi városrészt is, továbbá a helyi járatok kiszolgálták a piacra, kórházba, szakrendelőkbe, hivatalokba, oktatási intézményekbe, temetőkbe utazókat is.

Végül most novemberre készült el egy új, a Volánbusz Zrt. által kidolgozott menetrend, ami mától lépett érvénybe.

Itt látható a helyi járatok új útvonala, mint ahogyan látszik, 3 vonalon szállítja az utasokat a Volánbusz Zrt. Vasárnap egyelőre nem indít járatot a társaság, azonban hétköznap 46, szombatonként 16 járat közlekedik a városban.


Tovább az archívumra
Hirdetés

Mai műsor

00:00
Képújság
14:30
Műsorismertetés
14:31
Nyitott Egyetem - ismeretterjesztő sorozat
15:03
Márkus Liza - Könnyű mint az 1x1
15:05
Egy nap a világ - utifilm sorozat – Malaysia 1. rész
15:30
Tallózó - válogatás a hét legfontosabb eseményeiből
15:50
A Templomfestő - dokumentumfilm
16:05
Nappali 1. rész – életmódmagazin - ismétlés
16:31
Reklám
16:34
Nappali 2. rész – életmódmagazin - ismétlés
17:00
Képújság
18:00
Műsorismertetés
18:01
Tallózó - válogatás a hét legfontosabb eseményeiből
18:21
Reklám
18:23
Híradás plusz – megyei hírműsor
18:52
Luther Márton élete 5. – Minden eladó - rajzfilm sorozat
19:08
Reklám
19:11
Turmix – válogatás a legnépszerűbb műsorainkból - ismétlés
19:36
Nézőtér – kulturális magazin - ismétlés
20:05
Nápolyi 3. rész - ismétlés
20:30
Képújság